Problem z rejestracją w Microsoft

zainstalowałem windowsa ,aktywowałem go ale nie rejerestrowałem się w microsofcie, a teraz chciałem się zarejestrować tak żeby zostawić swoje dane osobowe i mam pytanie czy to można zrobic na polskiej stronie Microsoft czy tylko na stronie domowej tej firmy w USA?

Zarejestruj on-line bezpośrednio “z komputera” a nie via stronę WWW.

Cytat z Pomocy Windows:

“Aby otworzyć Kreatora rejestracji, należy kliknąć przycisk Start, a następnie kliknąć polecenie Uruchom. W polu Otwórz należy wpisać regwiz /r.”

tomekd , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Szanowny goomish’u bardzo serdecznie dziękuję za informację ,lecz w moim przypadku chyba nic z tego nie będzie .Kiedy zastosowałem sie do Twojej rady pojawił się u mnie następujacy komunikat :“Nie można uruchomić Kreatora rejestracji ,gdyż wymagane przez niego informacje o systemie są niedostępne lub niepoprawne”. Pozdrawiam bardzo serdecznie :slight_smile: Ps.Do administratorów tej strony: bardzo serdecznie przepraszam za źle sprecyzowany tytuł tematu i bardzo gorąco pozdrawiam :smiley: