Problem z rejestrem połączeń nokia 6303 classic

Witam, jak w temacie, ostatnio wyciągnąłem karte SIM z telefonu i od tej pory telefon w ogóle nie rejestruje wybranych połączeń ani wychodzących ani przychodzących, poprostu zawiesił się tak jakby na tym co było przed wyjęciem karty, myslałem że to jakaś chwilowa zwiecha czy coś, wyciągnąłem po raz 2 kartę i dalej to samo… proszę o pomoc bo jest to dość denerwujące i utrudniające, bo czasami nawet nie wiem czy ktoś dzwonił, albo moje wybierane numery… dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Dodane 18.12.2011 (N) 19:15

a teraz dodatkowo po wyciagnieciu po raz 2 karty SIM, jak nacisne zielona sluchawke to sa wybierane osoby z kontaktow bez zadnych dat ani godzin i niemozna tego usunac bo wyskakuje komunikat bledny wybor…

Próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne telefonu ? Chodzi mi o pełny reset tzn. skasowanie danych z telefonu etc :slight_smile:

przywrocilem “tylko ustawienia” bo jest tam tez opcja “wszystkie” i na razie tak jakby dziala, z tym ze wczesniejsze wybierane nr sa nadal gdy nacisne zielona sluchawke i nie moge ich usunac ani z nich skorzystac probujac zadzwonic, bo widnieje tylko nazwa kontaktu bez nr…

Wgraj nowy soft .