Problem z rejestrem

Zainstalowałem sobie program Cadowski. Niestety po okresie 30 dni (jet to pełny program ale licencję dotalem tylko na miesąc) nie mogę go ponownie uruchomić. Odinstalowałem program, czyściłem rejestr i ponownie zainstalowałem i niestety “pamięta” poprzednią instalację (wyświetla się komunikt, że okres próbny już się skoczył i muszę aktywować produkt). Sformatowałem partycję C i zainstalowałem ponownie system lecz to nie pomogło. Nadal pamięta wcześniejszą instalację.

Pomocy!

Masz wersje testową i po upływie tych 30 dni powinieneś kupić pełną wersję, a nie kombinować.

Dzięki za podpowiedź :slight_smile:

Formatowanie nie czyści twardego dysku, a tylko tablicę alokacji plików która jest tym czym jest spis rozdziałów w książce. Inteligentny program potrafi znaleźć na dysku potrzebne mu informacje bez tej tablicy, tak jak inteligentny czytelnik potrafi znaleźć w książce potrzebne mu informacje, nawet gdy usunięto spis rozdziałów.

co zrobić by moża było zainstalować ponownie i używać dany program?

kupić pełną wersje

mam pałny program tylko czas jego ważnosci minął. Nie jest to wersja tesowa-jest to w 100% PEŁNY PROGRAM:)

Więc kupić nową licencję. Co tu jest do wyjaśniania. Ja też co roku kupuję licencję na program antywirusowy, bo mi się kończy. Możesz mieć licencję na dwa lata i po nich znów musisz kupować od nowa.

Zresztą wersja testowa też jest pełnym programem jak to nazwałeś. Tylko ograniczonym czasowo.