Problem z resetami kompa

Witam:

Mam poważny problem ze swoim komputerem to znaczy.

Wczoraj grając w World of warcraft nagle komputer się zresetował pomyślałem że pewnie nic takiego zaraz się spowrotem uruchomi no i tutaj zaczęły się schody.

Komputer cały czas się resetuję raz przy logo windows raz się system uruchomił ale potem znowu reset i tak w kółko i podejrzewam że zasilacz padł. prosiłbym o rady co mam zrobić bo komputer teraz będzie mi bardzo potrzebny ( siostra ma pisać coś do pracy) inaczej mnie ona zabije.

na początek zresetuj ustawienia BIOSu, przywróć domyślne

napisz także co żeś już robił

Próbowałeś odpalić kompa w trybie awaryjnym?

właśnie przyniosłem z jakiejś 1 godzinę temu komputer z serwisu. Pokazałem facetowi problem na czym polega i zostawiłem komputer w naprawie i niby się okazało że stwierdził że to wina dysku twardego i komputer chodzi jak złoto no to uradowany podłączam go i niby wszystko ładnie pięknie system się uruchomił a tu zonk po 2 min pracy znowu komputer się zaczął resetować i tak w kółko i wyjęcie baterii też nic nie dało.

Może coś z gniazdkiem sieciowym masz jeśli w serwisie chodził ok(?).

sorry że tak późno odpowiadam.

Z gniazdkiem mam wszystko wporządku sprawdzałem je na innym kompie i wszystko chodzi jak złoto.

Sprawdzałem również czy taka sama sytuacja będzie sie dziać po wyjęciu karty graficznej i bez niej dzieje się to samo. dzisiaj znowu zaniosłem kompa do serwisu ale podejrzewam że albo zasilacz się uszkodził albo płyta główna