Problem z resetowaniem sie komputera

mam pewien problem

przestala mi dzialac komenda alt+ctrl+del i pare programow najprawdopodobniej przez wirusa. Przeczytalem ten poradnik: http://forum.programosy.pl/hijackthis-g … t9452.html

i wlączylem Start -> Uruchom -> msconfig -> zakładka BOOT.INI

komputer uruchomil sie ponownie i wyskoczylo okienko by wybrac jak uruchomic komputer

czy w trybie awaryjnym, czy w trybie awryjnym z obsluga sieci itd. wlaczylem tryb awaryjny i cos sie pojawilo a potem odrazu komputer sie zresetowal i przeszedlem spowrotem do okna z wyborem trybu. Probowalem innych trybow, uruchomienia komputera normalnie klikniecia F8 ale dalej ten sam problem.

Bylbym wdzieczny gdyby mi ktos powiedzial jak rozwiazal ten problem

Spróbuj przywracanie systemu

Start --> Wszystkie programy --> Akcesoria --> Narzędzia systemowe --> Przywracanie systemu

Jeśli to nie pomoże to spróbuj użyć Recovery Consol z płyty instalacyjnej XP, użyj polecenia fixboot

ale problem jest w tym ze nawet niemoge wejsc do pulpitu. odrazy gdy wybieram tryb w ktorym ma sie wlaczyc system, komputer sie rsetuje. Teraz pisze z laptopa.

to z płytki od systemu możesz użyć konsoli odzyskiwania i tam możesz przywrócić system do stanu z któregoś dnia gdzie był robiony punkt kontrolny