Problem z restartami w se xperi neo v , po aktualizacji

aktualizowalem softa do wersji 4.0(…) , uzytkuje telefon od 3 dni i zaczął sie restartowac, zainstalowalem antywirusa i niczego nie znalazl. Co mam zrobic ? :cry:

Ale do której wersji (istotna jest końcówka, a nie początek)? Problem restartów rozwiązuje 4.0.2.A.0. 62 , ty pewnie masz 4.0.2.A.0. 42. Spróbuj zaktualizować do kolejnej wersji.

PS Matko Boska, co to jest?

Popraw na : u ż ytkuj ę , zacz ął

PPS

mam wersję z końcówka 62. i jakoś nie pomaga

tak to bywa jak sie wgrywa wersje beta :slight_smile: poczekaj na oficjalny ICS od sony ericssona :slight_smile: nie będzie problemów :smiley:

Kolego, nie masz zielonego pojęcia o czym bredzisz to się nie wypowiadaj. Ten soft to żaden ICS, tylko najnowszy, oficjalny soft od SE (Android 2.3.4)

Co do tematu, to chyba niewiele zdziałasz, chyba musisz po prostu oddać na gwarancję

Moment, przecież jest napisane że ma Androida 4 a nie 2.3.4. Więc musiał by zdowngrade-ować do 2.3.4?

Czytaj ze zrozumieniem - ma soft, czyli firmware 4.0.2.A.0.62. Ten soft to jak napisałem Android 2.3.4

nie oprogramowanie do 4.0 tylko softa a tak wgl to sciagnolem avasta i jest git narazie ;d