Problem z restartem komputera po nagraniu płytki

Mam taki problem gdy nagrywam płytke lub po jej zaraz nagraniu komp mi się restartuje i nie wiem co jest tego przyczyną. Czasami też mi tak się dzieje gdy instaluje jakiś program lub gre. Jak wiecie co może być tego przyczyną prosze o odpowiedź !!

może komputer ci sie przegrzewa?

Może i coś w tym jest jeden z moich kumpli zauważył że po nagraniu płytki jest ona bardzo ciepła a i komp nieźle się grzeje podczas pracy.

normalne że płytka jest ciepła ale oczywiście wszystko w granicach, jeśli chodzi o kompa do sprawdź temperature i sprawność chłodzenia!

Witam! !!

wiec to raczej w tym jest problem, porostu zasilacz nie wytrzymuje napiecia, jakie podaja poszczegolne czesci i po jakimms czasie pracy poprostu sam sie restartuje. Wymień zasilacz na mocniejszy najlepiej 350 watowy lub 400 i bedzie ok :slight_smile:

o właśnie to jest bardzo prawdopodobne, może dokładałeś ostanio jakąś nagrywarkę, lub inny sprzęt?

nie jestem pewien ale chyba takie temperatury są wporządku:

płyta główna 38C

procesor 43C

AUX 25C

ostatni to nic nie dokładałem

a od dawna masz ten problem???

PS używaj opcji icon_edit.gif

Wejdz w >>>Start >>>Panel sterowania>>> Narzedzia administracyjne >>> Podgląd zdarzeń >>> System .

Sprawdz co tam pisze , co za błąd.??

Być może i racja że to zasilacz.

Z góry dzieki za wszystkie odpowiedzi. :wink:

jest tam tego od cholery dużo informacji i troche błędów sam nie wiem to który

na pytanie czy od dawna mam ten problem to od zakupu nagrywarki a to już około roku chociaż sam nie wiem jak ale ten problem rozwiązałem później po formacie znowu wrócił

może zapodaj screena menadżera urządzeń

PS używaj opcji icon_edit.gif

ostatni to nic nie dokładałem

nie jestem pewien ale chyba takie temperatury są wporządku:

płyta główna 38C

procesor 43C

AUX 25C

To zapamietaj wystapienie błedą i skojarz to. Tam są daty. itp.

Z jednego dnia to niewiele , albo zaraz po wystapieni błędu wejdz tam. :smiley: