Problem z robakami - prośba o skrypt FRST

Cześć. Mam od kilku dni problem z laptopem. Otóż zaczęło się od tego, że wysypały się sektory dysku. Udało się go odratować spod BIOSu, poszedł nowy system win10 64bit. Jakiś czas wszystko było ok, ale od kilku dni Chrome zaczyna przekierowywać mnie na różne dziwne strony. Oczywiście złapałem jakiegoś syfa. Pobrałem ADW Cleaner, coś tam znalazło, usunęło ale problem nie ustąpił. Dorzuciłem mu jeszcze Malwarebytes’a który też coś znalazł, ale problem nie ustąpił. MWB zaktualizowany w wersji trial, co jakiś czas blokuje różne domeny, przy czym wyskakuje okienko z jakimś adresem IP, nazwą oraz informacją, że to wychodzące połaczenie i że lokalizacja jest chrome.exe. Czasami nie blokuje i wtedy przeglądarka otwiera dodatkowe karty. Co jeszcze można zrobić? Dodać muszę, że szukając rozwiązania znalazłem temat na elektrodzie, gdzie ktoś wrzucił skrypt FRST, ale niestety głupi ja nie pomyślałem, że taki skrypt jest pisany pod wcześniej przygotowane logi, uruchomiłem go u siebie. Po pół godziny “mielenia” anulowałem bo końca nie było widać. Tak wiem głupi jestem, ale komp chodzi więc chyba nic złego się nie stało. Wrzucam link do logów z FRST z wczoraj. Jak będzie trzeba zrobie świeże. Proszę o pomoc bo komp trochę zmula, i boję się wchodzić na konto bankowe :smiley:

p.s nie mam żadnego podejrzanego programu/toolbara zainstalowanego (bynajmniej nie kiedy patrze przez panel sterowania), ani wtyczek w chrom’ie

http://uploadfile.pl/pokaz/1057175---d5zp.html

Nie widać żadnych wirusów.

Najszybciej będzie zrobić format i wgrać system od nowa, chyba, że masz już zainstalowane jakieś programy to przeskanuj wtedy system AVG, Nodem, co do FRST to niestety nie pomoge bo nigdy się tym nie zajmowałem, jak system jeszcze działa to raczej nic nie usunął.

To złe wieśći :frowning: Nawet jak klikałem przycisk “odpowiedz” MWB zablokował domene: intl.habx.gdn Czasami blokuje coś z panda-applekungfu. Zastanawiam się jak to możliwe, że robak JEST napewno, a zaden program go nie wykrywa? Nawet moj darmowy AVG czasami blokuje strone z komunikatem: Uwaga Wirus. Sprobuję jeszcze noda :frowning: Dzięki chłopaki