Problem z robieniem str

Witam!! mam pewnien problem:) otóż poszukuje “instrukcji obsługi” tylko sie nie smiejcie! mam program do tworzenia str- Edytor znaczników HTML, wersja 2.0db4 jakis skrót jest napisany na początku. bede robic w tym programie str w szkole-napewno sa łatwiejsze programy od tych spraw ale w tym musze sie nauczyc:/

Pomóżcie mi!! ma ktoś jakąs str gdzie jest wytłumaczone co i jak sie robi w tym programie “od podstaw” pliss-bede baardzo wdzieczna

pozdrawiam:*

ezHTML (pod tą nazwą częściej spotykany) jest wsumie zwykłym edytorem tekstu, tak więc jakąś pomocą może być kurs HTML’a, których pełno znajdziesz w dziale webmastering. Ponieważ jak sama piszesz, masz to robić w szkole więc zwykły taki kurs Ci w zupełności wystarczyć powinien. Jeżeli chcesz poćwiczyć w domu, tutaj znajdziesz oficjalną stronę programu wraz z możliwością downloadu link

ale ja ten programik juz mam w domu zainstalowany od kolegi:) chodzi mi teraz o instrukcje jak w nim tworzy sie str “od podstaw”

pomózcie prosze:((

Karolcia126 umiesz HTML ? jeżeli tak to to ci wystarczy :wink:

właśnie ze nie umiem!! i chciałabym sie tego nauczyc!! tak ciezko jest pomóc??

no ludzie to jest forum przeciez!! HELP

Karolcia126 pomóc można ale trzeba niektóre rzeczy wiedzieć.

Skąd mamy wiedzieć że nie znasz HTML-a ?

na początek polecam http://www.kurshtml.boo.pl tam masz wtłumaczony kurs HTML ;).

czyli dokładnie to co napisałem w swoim pierwszym poście, zacząć trzeba od kursu, który w zupełności powienien Ci wystarczyć