Problem z rootem - Navitel T500

Dzień dobry,
Mam pewien problem. Od 2 dni próbuję zrootować mój stary tablet, Navitel T500, jednak ze względu na małą popularność 2 sposobami z youtuba się nie udało. W 1 poległem na zdobyciu pliku twrp, a w drugim na błędzie w SP Flash Tool poległem w momencie z użyciem „readback”, pokazując błąd „S_DL_GET_DRAM_SETTING_FAIL”. Poniżej w kolejności takiej samej jak wyżej podaje linki:
https://youtu.be/EsQ_0KvSHf0?si=d7-ekcbsx7C6LuMg https://youtu.be/sATW0cPT_uQ?si=3NASLsWevV1XpgnI
Prosiłbym o pomoc z naprawieniem tego, bądź podaniem innego sposobu. Może też być sposób bez roota na emulowanie klawiatury przez usb jako jedynie klawiatury, ale z tego co się orientuje to root jest potrzebny, a aplikację do tego już mam, więc jedynie root.
Pozdrawiam

PS: Cpu Mediatek Mt6580

Temat rozwiązany

Jaka wersja Androida? Jeśli mała popularność, to z odblokowaniem bootloadera może być cieżko. Dopiero po odblokowaniu BL robisz Root’a.

Podobno ogarnął:

vide Emulacja klawiatury z tabletu poprzez USB

Aha, to chciał klawiaturę na tablecie poprzez USB OTG? KDE Connect przez LAN tego nie oferuje?

Taka ciekawostka ode mnie, mojego autorstwa. :slight_smile:

Link do całej playlisty:
(3) KDE Connect - YouTube

Tak, udało się, zdobyłem twrp z elektrody, wszystko podziałało, ale „2 część planu” już niestety nie. Próbowalem zamknąć temat jednak oczekujących się nie da, teraz dopiero zauważyłem że ktoś zatwierdził :slight_smile:

Nie mam niestety kabla otg, zwykłe usb. Na razie zostanę na darmowej wersji :slight_smile:

Ja mówię o przesyłaniu pisanego tekstu przez wifi z komputera na tablet i inne bajery. Popatrz na moją playlistę z moimi filmami.

Z okoła teraz zobaczyłem 1 odcinek, jednak widzę że potrzebna jest i tu, i tu aplikacja. Zależało by mi żeby wszędzie działała, jednak z tych co na razie jestem pewien że by działały to chyba najlepsze :slight_smile: Będę dalej w głównym wątku próbawać zdualbootować ten tablet z tym Kali Nethunter, a jak się nie uda, to zostanę na tym.

dzieki, ze zonaczylrs tsk, do KDE Connecta potrzebnw jest aplikacja