Problem z routerem Netgear N150: nie łączy się z internetem


(Ela9511) #1

Witam

Mam problem ze skonfigurowaniem routera firmy Netgear (model N150 Wireless Router WNR1000 v3). Tu ( http://img207.imageshack.us/img207/9916/rysc.png) mam screen polaczenia.

Z tego rozumiem, ze komputer laczy sie z routerem, ale router nie laczy sie z modemem (Speedtouch 546t2 ).

Na samym kablu intenet dziala normalnie.Problem polega na tym, ze mam w domu wiecej komputerow niz wejsc ktore sa w modemie, dlatego potrzebuje router.

Czy moze byc tak ze router nie jest kompatybilny z modemem?

Jestem w tym temacie kompletnie zielona, ale bardzo prosze o pomoc. Jesli potrzebne sa jeszcze jakies informacje to oczywiscie postaram sie je podac.

PS. Moj laptop nie ma wejscia na plyty, wiec konfiguracja musi przebiegac przez strone internetowa do tego preznaczona: http://www.routerlogin.net

PS2. Wybaczcie brak polskich znakow


(Derbosch) #2

Najpierw musisz upewnić się, że modem Speedtouch ma połączenie z internetem. Router da się skonfigurować tylko wtedy, jeżeli już masz połączenie z internetem.


(Ela9511) #3

Ma, gdy lacze modem Speedtouch z komputerem za pomoca kabla wszystko dziala. A jak lacze modem Speedtouch z routerem Netgear za pomoca kabla to nie mam internetu, ale mam mozliwosc konfiguracji routera na stronie http://www.routerlogin.net .


(Derbosch) #4

Może w tym wątku znajdziesz odpowiedź => KLIK


(Ela9511) #5

To wszystko co tam jest już próbowałam i nic z tego nie wychodzi.