Problem z routerem WAG200G

Witam. Posiadam router Linksys WAG200G imam z nim mały problem. Mam internet z Netii 1Mbit/s i od jakiegoś czasu spadła ona do 156kbit/s :frowning: :frowning: . Netia nie ma ograniczenia na transfer danych więc czy to znaczy że router ograniczył prędkość?? Czy ma on jakieś ustawienie którego nie skonfigurowałem i dlatego się tak stało? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

A czy wcześniej wszystko chodziło dobrze?? Jeżeli ściągasz z torrentów może masz zablokowane porty na routerze? Może ktoś ci kradnie neta ściągnij sobie programik Look lan i zobacz ile pokaże ci kompów. Jeżeli wszytko przetem działało zadzwoń do Neti

Miałem podobny problem z tym routerem. Przy ściąganiu najpierw była wolna prędkość , a później się rozłączał co chwilę. Następstwem było oczywiście spalenie routera. W sumie do gwarancji poszły 2 sztuki. Sprawdź te porty tak jak radzi ci galka91

Wszystko chodziło dobrze. Ostatnio zauważyłem że wszytko się muli i wszedłem na speedtest.pl/ żeby sprawdzić jak jest szybkość i wyskoczyło mi że 156kbit/s :((. A ściągałem przez bearshare i przykładowo film który zajmował 700Mb poszedł w 2,5h a teraz pokazało zbliżony czas 14h. A jak mam sprawdzić te porty? Muszę się zalogować na router i to tam jest gdzieś w ustawieniach? Ogólnie to sprawa ma się tak że mam internet z sąsiadami i ciągnę przewód do siebie a router jest u nich. Jak zaczął się grzać to się poschizowali i zaczęli go wyłączać codziennie na 3 godz. Może to przez to teraz są takie miksy? a na gwarancje go raczej nie dam bo spadł mi raz i antena od wi-fi odpadła i ja wkleiłem na stałe więc na gwarancji już mi go pewnie nie przyjmą.