Problem z routerem

Witam,

Zakupiłem nowego netbooka - Asusa Eee PC 1000H ale mam kłopot z przyłączeniem go do sieci bezprzewodowej, jaka istnieje w moim domu. Jest to sieć zabezpieczona kluczem sieciowym (była zakładana przez informatyka) i niestety nie wiem jak go złamać. Możecie mi doradzić jak podłączyć nowy komputer do sieci bez klucza bądź gdzie mogę go uzyskać? Aktualnie w sieci istnieją dwa komputery - laptop (połączony właśnie bezprzewodowo) i netbook połączony z routerem kablem sieciowym… Proszę o pomoc.

Poproś informatyka żeby podał Ci klucz dostępu do sieci

Rzecz w tym, że on sam nie pamięta jaki był to klucz. Poradził mi, abym pogrzebał w ustawieniach karty sieciowej (?) i wszedł na panel administracyjny routera (po wstukaniu jakiegoś ip). Proszę o pomoc… :frowning:

Co to za informatyk? Chyba jakiś nie bardzo. Jedyne co Ci pozostaje to przywrócić router do ustawień fabrycznych resetując go, po czym skonfigurowanie go na nowo. Jak zresetować Twój router masz napisane w instrukcji obsługi

Shavarsh ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.