Problem z rozdzielczością 800x600 w grze

Witam,

Dzisiaj stałam się szczęśliwą posiadaczką gry “Vampire: The Masquerade - Bloodlines”. Zadowolona z siebie po procesie instalacji siadam wygodnie i odpalam grę… po czym mina mi rzednie. Dźwięk jest w porządku, wszystko tak jak być powinno, ale monitor zaczyna wariować. Nie wiem jak to określić, bo zupełnie się na tym nie znam, ale zachowuje się tak, jakby chciał a nie mógł - stara się wejść w rozdzielczość 800x600, ale mu nie wychodzi - wyskakuje mi komunikat “auBerhelb des bereichs” (szczerze mówiąc nawet nie wiem dokładnie, co on do mnie mówi, bo z niemieckiego jestem gorzej niż zielona).

Dodam jeszcze, że sytuacja taka ma miejsce po raz pierwszy.

Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc i jednocześnie proszę o ewentualne wskazówki tłumaczone łopatologicznie, bo jak już wspomniałam - na tych sprawach nie znam się kompletnie.

Z informacji które może (?) się przydadzą: karta graficzna - NVIDIA GeForce 6100 nForce 405.

W dniu 03.07.2008 , o godzinie 23:33 został dopisany post przez mitsune

Żadnych wskazówek?

Jak posiadasz system?

Nimiecka wersja gry czy systemu?

Instalacja innych/nowszych sterowników?

Instalacja DirectXa 9.0c

W dniu 04.07.2008 , o godzinie 1:38 został dopisany post przez syaoranv

W jakiej wersji jest twoja gra? Znalazłem w sieci jakiś patch oznaczony numerkiem 1.2

http://www.pobieralnia.pl/plik-736-vamp … h-1.2.html

XP HE.

Niemiecki jedynie monitor (komunikat pokazuje monitor, nie system ani gra).

Sterowniki są najnowsze, próbowałam już z innymi - nie pomogło.

DirectX w wersji 9.0c posiadam zainstalowany.

Co do patcha - mam już jeden, nowszy niż ten z linka który podałeś, problemu nie usuwa również.