Problem z rozdzielczością (chyba)

Tak więc… wyłączyłem komputer, kiedy go włączyłem rodzdzielczość sama się zmieniła nie było by w tym nic złego, gdyby nie to że na tak małą że kiedy wchodze w start, jest tam napisane, że windows nie może wyświetlić wszystkich elementów. i jest komunikat spróbuj przy większej rozdzielczości, w dodatku na ekranie mam poziome pasy przez które bardzo słabo widać… a problem jest w tym że nie moge zmienić rozdzielczości prosze o pomoc (pisze z laptopa)

jasio:), nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych próśb i pomocy w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Spróbuj zaktualizować sterowniki od karty graficznej…

Najprawdopodobniej padła Ci karta graficzna.

:roll:

ja raz tak miałem na takiej karcie. Rozwiązaniem był odinstalowanie sterów i ponowna instalacja (nie wiem jakim cudem mi się udało bo tak jak ty piszesz większości rzeczy na ekranie nie było)

Możliwe że jest tak jak pisze SilberPunkt , padła karta ,zobacz w menedżer urządzeń > rozwiń karty graficzne ,czy nie ma wykrzyknika ,jak jest ,w właściwościach podany będzie kod błędu .Podaj ten kod.