Problem z rozdzielczością starej gry

Witam. Panowie mam taki problem ponieważ “odkopałem” starą grę NFS III i miałem ochotę sobie zagrać na systemie windows 7. Pierwszym problemem było to że nie mogłem zainstalować gry z powodu braku zgodności wersji 64 bitowej. Jednak rozwiązałem ten problem ściągając specjalny patch. Odpaliłem grę ale mam problem który myślę że ogarnięci ludzie rozwiążą otóż: po odpaleniu gry wyświetla mi ją w nieodpowiedniej rodzielczości zresztą zobaczcie jak to mniej więcej wygląda---->

http://imageshack.us/photo/my-images/263/problemvq.png/

To nie jest idelany zrzut ekranu ale wiecie o co chodzi zamiast wyświetlać mi to w całości to wyświetla tylko w kawadracie np 10x10. I teraz mam pytanie co mogę zrobić aby wyświetlić ją w całości albo chociaż trochę większym rozmiarze? Wg mnie problemem jest to że jak ustawię rozdzielczość systemową np 800x600 to owszem wyświetla mi w tej rozdziałce np. ale we wspomnianym kwadracie a reszta jest ucięta… tak więc co mogę zrobić aby np 800x600 było w całości widoczne na matrycy, a może znacie jakieś inne rozwiązanie aby wyświetlić to w całości (grzebanie w danych gry notatnikiem tylko jak…?) nie wiem pomóżcie. Pozdrawiam

Google :arrow: LINK