Problem z rozdzielczością w monitorze

    Witam , kupiłem nowy monitor “LG DM2352” i mam problem z ustawieniem odpowiedniej rozdzielczości . Mam kartę Radeon HD 7850 , i w Catalyst Control Center mam ustawione na 1920x1080 oraz maksymalna częstotliwość odświeżania na 120 Hz (mam nadzieję że dobrze) a w Panelu sterowania na 1440x900 ponieważ , jak ustawię na wyższą niż ta to obraz jest albo ucięty , albo wszystko robi się małe na ekranie i ciężko jest cokolwiek robić . I na takich rozdzielczościach mam lekko rozmyty obraz , ikonki nie wyglądają tak jak powinny (lekko rozmazane) Nie mam pojęcia jak mam to ustawić , i dlaczego muszę ustawiać 2 różne rozdzielczośći … W grze " Infestation Survivor Stories " udało mi się ustawić rozdzielczosc 1920x1080 i jest wręcz idealnie , obraz ostry , wyrazisty , kolorowy tak jak powinno być . A po za grą na pulpicie lub internecie dzieje się właśnie to co napisałem wcześniej … Proszę pomóżcie mi to ustawić … 

Dodam jeszcze że w ustawieniach na monitorze , mam maksymalną rozdzielczość którą mogę ustawić to 1600x900 … 

 

Wgraj najnowsze sterowniki do karty graficznej. Twój monitor obsługuje rozdzielczość FullHD: 1920x1080p @60Hz. Wystarczyło spojrzeć do instrukcji obsługi.

Najlepsze jest to że mam wgrane najnowsze sterowniki do karty graficznej … Tak wiem że obsługuje tą rozdzielczość w Full HD dlatego też chcę ją ustawić , ale nie wiem jak …