Problem z rozdzielczościa :(

Witam ! Mam problem z rozdzielczością, mianowicie można ja ustawić tylko na 1024:768, a chciałbym zmienić by ikonki np. na pulpicie byly mniejsze, czyli zwiekszyc rozdzielczosc, ale nie moge nie wiem dlaczego:(:frowning: Nadmienie ze komp to ACER TravelMate 2413NLM. z gory dzieki za pomoc. Pozdrawiam!

bambusik , a stery do graficznej wgrane?

hm… i to jest pytanie, a jak to sprawdzic najprosciej ??? Menadzer urzadzen itd. ?? tam to mozna sprawdzic??

Wejdź np. w Właściwości Ekranu, Ustawienia, Zaawansowane i zobacz czy jest zakładka od karty graficznej.

bambusik jeszcze powiedz jaki system?

System to windows xp, zakladka jest dołacze screena, moze ulatwi sprawe

<a href=

Usuń sterowniki i zainstaluj ponownie.

o kurcze to skomplikowane troche ;/ nie mozna jakims latwiejszym sposobem ;/

bambusik tamten sposób jest najlepszy. :wink: Wydrukuj sobie albo skopiuj do notatnika, żebyś zawsze mógł zerknać jak będziesz to robił.

:lol: :lol: :lol: GOŚĆ WYMIATA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wydaje mi sie że to najwyższa rozdzielczość w tym laptopie. Zobacz:

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&back=notebooki&ID=3607&katid=48&grupa=412

Odinstalowalem sterowniki zainstalowalem ponownie i bez zmian :(:frowning: Czy naprawde juz nie bede mogl zmienic rozdzielczosci :(:(??

Niestety więcej nie da rady wycisnąć,poza tym po co ci na tak nieduzym ekranie jakim jest 15’ większa rozdzielczość ?1024x768 juz moim zdaniem jest troche za duza na ten monitor .

Jest tak jak napisał " CapIss " nie zwiększysz rozdzielczości , mozesz

zmniejszyć wielkość ikon [ właściwości ekranu/wygląd/zaawansowane/

rozwiń elementy /zaznacz IKONY i można zmniejszyć wielkość ]

ja mam 15,4’ i 1280*800px ale to inny lapciu. może tak jak mówili koledzy wcześniej Twoja matryca max tyle obsługuje - sprawdź na stronie producenta specyfikację dla Twojego laptopa. jeśli chcesz zmniejszyć ikony na pulpicie w win XP zrób tak: prawy klawisz->właściwości->zakładka wygląd->zaawansowane->z menu wybierz ikona->wybierz rozmiar. pozdrawiam.