Problem z rozłączaniem się myszki

Najprawdopodobniej brakuje w twoim systemie aktualnych sterowników chipsetu w tym kontrolerów portów USB. Pobierz i zainstaluj sobie darmowy program Driver easy. Przeskanuj tym programem system to dowiesz się jakich sterowników brakuje w twojej konfiguracji. Systemowe sterownik nie zawsze działają poprawnie dlatego należy zainstalować możliwie najnowsze lub stabilne drivery sprzętowe. Niestety program Driver easy w wersji darmowej nie zainstaluje sterowników automatycznie, te czynność należy wykonać samemu. Czyli pobrać właściwy sterownik w programie, otworzyć jego lokalizacje po pobraniu, skopiować driver do znanego Nam folderu najlepiej na Pulpit i zainstalować lub zaktualizować brakujący driver przez menadżer urządzeń. Tu instrukcja jak to zrobić. https://www.drivereasy.com/help55/manually-install-drivers-in-windows-10/

Wszystkie sterowniki mam zaktualizowane

Wczoraj po odłączeniu mikrofonu, myszka ani razu się nie wyłączyła i wydaje mi się jak by mikrofon przechwytywał głos z słuchawek.

Ile masz portów USB z tyłu, a ile z przodu komputera?
Czy mysz zacina się we wszystkich portach?
Mikrofon podłączasz z przodu, czy z tyłu komputera?

Czy ktoś otwierał komputer ostatnio? Wymieniał podzespoły? Oczyszczał? itp.

A założymy się że nie ? Odpal sobie program DE to się przekonasz.

Jednak chyba ta myszka to nie problem z podłączonym mikrofonem, ponieważ odłączyłam mikrofon a i tak się rozłączyła. Ogólnie to słychać rozłączenie tak jak przy podłączeniu i instalacji sterownika.
Mikrofon i słuchawki mam podłączone do przedniego panelu,gdyż w tylnym jest to samo.
Co do pytania, czy mysz zacina się we wszystkich portach? - tak we wszystkich jest ta sama sytuacja.

W dzienniku mam też sporo błędów

Przed momentem kupiłam myszkę Genesis Krypton 190 choć wątpię, ze problem z urządzeniem peryferyjnym.

Podałem ci dwa linki do strony obsługującej twój komputer i twoją wersję systemu.

Sa tam dwa testy, szybki (10 min) i pełny (40 min)

A ty rób co chcesz.

Byłam tam już wcześniej i niestety pojawia się komunikat: Funkcja wykrywania produktów jest niezgodna z systemem operacyjnym. Przeszukaj zasoby pomocy technicznej.

Jak dalej się dzieje to czekaj aż koleżanka Tonoo a.k.a. @anon15547131 przejrzy wstępnie pomoc techniczną byś ty nie szukała i przeczytała aż pół “wikipedii” dellowskiej.

1 polubienie

Tym się od ciebie różnię że wiem co i gdzie szukać. Ty potrafisz tylko emoje wstawiać.

Sfc robiłaś ?

Do myszy logitech możesz zainstalować dodatkowy driver https://logidrivers.com/logitech-m90/ może coś zmieni.

1 polubienie

Witam ponownie :slight_smile:
Ne odzywałam się ponieważ chciałam sprawdzić jak będzie się zachowywała nowa myszka.
Na to wygląda, ze dwie myszki działały niepoprawnie, choć jedna z nich była niedawno kupiona.
Teraz jest wszystko w porządku i dziękuję za chęć udzielenia mi pomocy :slight_smile:

1 polubienie