Problem z rozmiarem obrazu w grach

Kiedyś pobrałem spolszczenie do NFS Carbon’a i po zainstalowaniu go obraz zrobił się kwadratowy (czarne pola po bokach). Problem nie dotyczył tylko tej gry, lecz innych też. Po odinstalowaniu NFSC obraz nadal jest kwadratowy. Co zrobić żeby się tego pozbyć, by obraz był na cały ekran??

Spolszczenie było w formie programu (na zdjęciu).post-256564-0-39011200-1406892978_thumb.

Możesz zrobić kilka opcji:

  • odinstalować i zainstalować tamte gry

  • pobawić się w opcjach grafiki tamtych gier ( jak dałem na maksa rozdzielczość w gothicu 1 bo też było tak jak mówiłeś po bokacz czarne a teraz jest git)

  • przywrócić system o 1 dzień od daty zainstalowania spolszczenia  ( ale to jak nic już nie pomoże )

To takie pomysły ą  ale warto spróbować napisz jak nie pomogło to coś jeszcze pomyślimy :slight_smile:

wejdź w ustawienia graficzne gier i zmień rozdzielczość

Ale ja głupi jestem… Po prostu rozdzielczość. Ale w NFS zmieniałem nie raz rozdzielczość, ale to nic nie dawało. A na niektórych grach muszę grać na “kwadracie”, bo mi nie działają płynnie z powodu wymagań :confused:

jak komp nie spełnia wymagań to tylko wymiana części albo kupno nowego

Tak, wiem :slight_smile: Wracając do tematu to na gta sa na rozdzielczości 1024x768 nadal jest kwadrat :frowning:

Jaką ty masz największą rozdzielczość monitora ?