Problem z rozmieszczeniem folderów i ikon na pulpicie

Witam. Mam taki problem. Chciałem umożliwić sobie korzystanie z innych stylów w Windowsie XP, więc użyłem programu UXtheme MultiPatcher tylko nie pamiętam która to była wersja. Po użyciu zrestartowałem kompa i chciałem włączyć inny styl. Niestety się nie dało więc chciałem przywrócić poprzednie ustawienie pliku uxtheme.dll i włączyłem ponownie instalacje programu. Zapytał czy przywrócić poprzednie ustawienie, kliknąłem tak, zrestarował kompa no i ukazał się ten problem. Ikony na pulpicie tak jakby sie skupiły, ściśniły tak że tekst jednej ikony nachodzi na drugą ikonę i tekst się nie zawija, odstępy między ikonami się zmniejszyły i tak jakby zajmują mniej powierzchni niż wcześniej. Wcześniej mogłem ustawić pionowo na pulpicie 8 ikon a teraz mogę ustawić ich 10. Podobnie jest z folderami w Moim Komputerze. Bardzo proszę o pomoc

wywołaj panel sterowania->ekran->wygląd->zaawansowane, z listy wybierz element “ikona”, sprawdź jaki ma rozmiar, powinno być 32 piksele…

Przywracanie systemu

Start>Wszystkie programy>Akcesoria>Narzędzia systemowe>Przywracanie systemu

Tam przywracasz do jakiegoś dnia przed instalacją tego programu klikasz zakończ i komputer się resetuje .

Po przywrócenia powinno być ok . Jak to nie pomoże to zostaje tylko przeinstalowanie systemu.

Dzięki za pomoc ale już wyszukałem na necie podobny problem i został rozwiązany. Za wskazówką, którą znalazłem wszedłem we właściwości ekranu -> wygląd -> zaawansowane, wybrałem element i dalej rozmieszczenie ikon pionowo i poziomo i ustawiłem tak jak było w świeżo zainstalowanym windowsie mojego kolegi zaakceptowałem i wcisnąłem rozmieść ikony, odznaczyłem wyrównaj do siatki a potem znowu zaznaczyłem i się ustawiło. Ale i tak wielkie dzięki za wskazówki, spoksik że można sie zapytać na forum i ktoś zaraz odpisze bo to była moja pierwsza taka prośba o pomoc :smiley:

ok, no to super :slight_smile: