Problem z różnorodnością samochodów w GTA 4

Otóż kiedy w GTA 4 wychodzę z domu to zamiast różnych samochodów jeżdżą taksówki,policyjni i jeden typ terenówki a jak na przykład wpisze kod na motor to zaraz wszyscy zaczynają jeździć motorami i wszędzie takie motory stoją na parkingach :frowning: :!: :o #-o POMOCY! !!

mhm.nie zrozumiałem troszkę co tam napisałeś, ale wpisz ponownie kod na motory i będzie deactived, ale w niektórych częściach mapy po prostu takie samochody są <3 pozdro.

TAA kiedy wszędzie gdzie nie pojade to i tak jeżdżą same taksówki i policja no i taka terenówka co już mi się znudziła! !!

TAA kiedy wszędzie gdzie nie pojade to i tak jeżdżą same taksówki i policja no i taka terenówka co już mi się znudziła! !!

To normalne, tak było w GTA3, VC, SA no i jest tak w 4 :slight_smile: Jeśli śmigasz np Sentinelem to na drodze nagle roi się od nich. Nawet Sultan RS, jeśli jedziesz po ulicach taką furą to i ludziki śmigają taką furą. Tak właśnie obalono mit o tym, że tylko nico może śmigać lambo. Wejdź do lambo, pojeździj po mieście i zobaczysz ile ich miniesz :stuck_out_tongue: Chcesz mieć różnorodność? Ukradnij heli, polataj nad ulicami, przebiegnij się do domciu i całość jakoś się zresetuje bo przecież Mavi nie jeździ po ulicach :stuck_out_tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=R9Zdnek3UaM <— na tym filmie to ja widze kur** co innego i nie wypierd**** mi z takimi glupimi tekstami:( !!

PLISSSS :cry: ODPOWIEDZCIE JA JUŻ NIE MOGĘ !!