Problem z rozpakowaniem plików zip, z01, z02

WITAM!

Ściągnąłem ostatnio archiwum, zapewne win zipa. Na dysku mam pliki:

archiwum.zip

archiwum.z01

archiwum.z02

...

archiwum.z07

Wszystkie pliki początkowe mają po 98 078KB, a ostatni z07 ma 20 220KB. Tak więc rozmiary są dobre czyli wszystko dobrze ściągnięte. Jednak używałem już i WinRara i WinZipa i nie mogę rozpakować tego archiwum. W WinRarze odrazu wyrzuca błąd, że nieoczekiwany koniec archiwum (w przypadku archiwum.zip), albo Archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzone (dla plików archiwum.z01,02,…). Natomiast w WinZipie otwiera się tylko ostatni plik archiwum.z07, jednak przy wypakowywaniu podaje katalog do part 1 i znów wywala jakiś błąd o ‘bad header’ czy coś takiego w part 1. użyłem tez Total Commandera, jednak tam mi wyskakuje błąd przy próbie rozpakowania pliku *.zip w 51% “Błąd odczytu dysku”. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc. POZDRO

Nie pamietam dokladnie, ale chyba rozpakuje to program 7-Zip

Znajdziesz go tutaj: http://www.7-zip.org/pl/

Rozpakuj 7-zipem

Możliwe też że archiwa są skopane.

7 zip wywala komunikat - “Nie moge otworzyc pliku archiwum.zip (i inne pliki tez) jako archiwum.”

Macie jeszcze jakies pomysly?? POZDRO

a spróbuj TugZip’em

Tez lipa :confused: Otwiera archiwum zp i z07 ale przy probie rozpakowania znow jakies bledy :confused: A zobaczylem teraz, ze 7-zp ma cos takiego jak scalanie… Moze to trzeba te pliki z01, …, z07 scalic i sie cos z tego zrobi?? Jak myslicie?? POZDRO

Na moje to masz walnięte te archiwa, skoro każdy program wywala błędy.

7zip powinien sobie z nimi spokojnie poradzić.