Problem z rozruchem systemu po zmianie wielkości partycji

Witam, ostatnio zmieniłem wielkość dwóch partycji programem AOMEI Partition Assistant i teraz przy każdym uruchomieniu systemu pokazuje mi taki komunikat:

po wybraniu Enter mogę uruchomić system niby normalnie:

Jak to naprawić?
System mam na C, ale zmieniałem wielkość D i E, systemowej i ukrytych nie ruszałem.
Program wykonał niby poprawnie zmianę wielkości, zrestartował kompa i wszystko było ok. A dziś po włączeniu ten komunikat.

Kilka tygodni temu zmieniałem wielkość partycji systemowej C tym samym programem i też wystąpił podobny błąd:

Jednak występował tylko przez 2 rozruchy, potem jakby się coś samo naprawiło i następne uruchomienia były ok.

MBR, czy GPT? Prawdopodobnie sektor rozruchowy poszedł Uruchom kompa z instalki Windowsa 11 i wybierz naprawę.

https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/all/b%C5%82%C4%85d-0xc0000001-przy-pr%C3%B3bie/5293f549-d9e9-4a43-bf9f-d0f20cc68283

GPT
Nie mam nośnika instalacyjnego, jedynie backup systemu zrobiony za pomocą Ashampoo Backup.
Czy któraś z tych metod dotyczy mojego problemu? How to Repair EFI Bootloader on a GPT HDD for Windows 11/10/8/7?

W programie w którym robiłeś zmiany, masz opcję naprawy MBR. Tylko zaznacz odpowiedni system, bo inaczej nie wstanie.

Przeczytaj. To chyba masz zainstalowane skoro uzywałeś. Pokazane „obrazkowo” Tylko pamiętaj co @tomson66 napisał.

Użyłem opcji Odbuduj MBR i niby pomogło. Za pierwszym restartem był jeszcze błąd, a przy kolejnych już nie.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.