Problem z rozszerzeniami w Operze

Witam

Mam problem z Operą, do tej pory używałem głównie liska lub chrome ale postanowiłem przetestować operę.

Mam problem z rozszerzeniami, instaluje je bez problemu, ale ich nie widzę nigdzie na pasku i nie działają, np tłumacz,adblock itp.

Wchodzę w zarządzaj rozszerzeniami i tam mam tylko opcję wyłącz lub odinstaluj i nic po za tym nie mogę zrobić. Niektóre z nich powinny się pojawiać na pasku. Próbowałem szukać jakiś ukrytych opcji w preferencjach lub wyglądzie i nic nie znalazłem. Nie wiem jak rozwiązać ten problem. Pozdrawiam :slight_smile:

W zarządzaj rozszerzeniami masz listę rozszerzeń, wyłącz, odinstaluj i zębate kółeczko rozwijane (albo inny symbol - zależnie od skórki) z opcjami:prywatność i preferencje (o ile takie występują w danym rozszerzeniu)

http://prntscr.com/4yao5

W preferencjach niektórych rozszerzeń czasami jest możliwość umieszczenia ikonki na pasku, na ogół rozszerzenie samo dodaje ikonkę na pasek lub tej ikonki nie ma w ogóle)

Heh, tnx, twoja odp. naprowadziła mnie. Temat zamknięty :slight_smile: Zamiast zacząć od rozszerzeń zacząłem od skórek i po prostu wybrałem taką na której nie było widać preferencji.