Problem z run32dll.exe (log HijackThis)

Witam,

Od kilku dni mam problem z kompem.Otóż zauważyłem wyskakujące samoistnie okna i komunikaty w Windows Vista,więc przeskanowałem kompa avastem,spybotem i malwarebytes anti-malware.Wyskoczyło sporo różnego dziadostwa,wiec probowałem je naprawiać,co z reguly sie nie udawało,wiec pokazsowalem zakazone pliki.Teraz mam problem,bo czasem gdy probuje wykonac jakas czynnosc na kompie,wyskakuje mi że Windows nie moze znalezc run32dll.exe,a nawet cleanmgr.exe(ten od Disc Cleanup).Jest dla mnie jakas nadzieja czy tylko reinstalka pozostała?Wklejam link do Loga z Hijacka i bylbym bardzo wdzieczny za jakakolwiek pomoc

http://wklej.org/id/57226

run32dll.exe zaliczany jest do malware, pewnie zostało Ci trochę syfu po nim

daj log z Combofix

Ściągnąłem właśnie Combofix,ale przy próbie instalacji Avast wywala mi komunikat,że C:\Windows\System32\cmd.execf zawiera egzemplarz Win32:Vitro i przerywa instalację Combofix.Gdy próbuję naprawić plik avastem pokazuje,że nie może przetworzyć pliku.Co powinienem zrobić?Nie próbowałem usuwać tego pliku,to może nie być najlepszy pomysł,prawda?

Na czas uruchamiania Combofixa wyłącz antywirusa i firewalla.

Wyskoczył komunikat o wykrytym wirusie,zrestartowalem kompa po czym Avast usunal 99 zainfekowanych plikow.Po wszystkim przeinstalowalem system,nie bylo sensu juz sie meczyc.Dzieki za pomoc!