Problem z ruterem WAG 200-G


(Morfeusz1nice) #1

W czasie instalacji sterowników do rutera linksys WAG200-G instalator pokazuuje ni coś takiego:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/62de4bda85881e7f.html wiem tylko że pokazuje mi to bo dioda DSL na ruterze powina niereguralnie mrugać a u mnie czały czas się świeci ciągłym świaŧłem Kable mam napewno dobrze podłączone i wszystko robiłem wegłóg instrukcji.Co może być przyczyną takiego stanu?


(VPN) #2

Instalowałem kiedyś ten ruter i dziwię się o jakich sterownikach mówisz, bo ruter nie wymaga żadnych sterowników przy podłączeniu przez Ethernet lub WiFi. Po prostu podłącza się go, a następnie konfiguruje w jego panelu wywoływanym przez wpisanie odpowiedniego adresu w dowolnej przeglądarce...

Potrzebne są jedynie sterowniki do karty sieciowej i ewentualnie też bezprzewodowej, ale one są niezależne od rutera i należy je instalować wraz ze systemem.


(lazikar) #3

VPN ten router ma plytę która pozwala go skonfigurować.

Co do problemu podłącz router z komputerem za pomocą kabla. Lub jak używasz wifi wejdź na adres http://192.168.1.100/ i skonfiguruj router za pomocą przeglądarki.