Problem z ruterem!

Witam mam Router WRT54GC i mam problemy z netem. Kupiliśmy go, żeby mieć neta na laptopie w całym domu. 1 miesiąc wszystko wporzo ale teraz np. gdy chce wejść na Oneta to wyświetla się to zamiast oneta “Bad Request (Invalid Hostname)” ale jak oświeżam to jest wpożo czasami jak wchodze na dobrprogramy.pl to wchodzi mi na geminus i prosi o hasło odświeżam i jest 401 unauthorized a jak odświeżam 2 raz jest ok. Co moge z tym zrobić??? Pomocy! Aha jak gram w Call of DUty na necie jest ok. O co tu chodzi??

Może się zdecydujesz na którąś wersję?

A jak podepniesz laptopa z pominięciem routera, bezpośrednio do końcówki neta to też tak się robi czy wtedy jest wporzo/wpożo ?

Chodzi o to że na kompie mam problemy a nie na laptopie, na nim jest ok tylko na kompie jest nie tak. A jak odświerzam to jest dobrze ale jak znowu na jakiegoś linka wchodze to znowu wyskakuje geminus albo 401unauthorized, albo konfiguracja twojego serwera wyklucza dostęp do tej strony!. Może mi ktoś powiedzieć jak to naprawić??

Proponuje wgrać nowe fimreware do routera można je pobrać ze stony linksysa jeżeli nie wiesz jak to zrobić to to zadzwoń na nowo otwartą line 00800 331 13 45

Czynne: Pn - Pt

Godz: 9:00 - 18:00

Pozdro

Skoro na laptopie jest OK to może jakis syf, albo coś pomieszane w ustawieniach.