Problem z samochodem Clio wrażenie uderzania mocno w blachę

Witam.

Jak w temacie.

Jeśli nie mam żadnego obciążenia z tyłu to wszystko jest ok, ale jeśli dojdzie już jedna taka normalna osoba to przy wjechaniu na nierówność (dziurę), samochód tak siada i jest taki głos jakby waliło bardzo mocno w blache słyszy się to z prawej strony z tyłu.

Byłem już u chyba u 10 dobrych mechaników ale każdy mówi że wszystko jest wporządku niczego nie widzą, amortyzatory niby w porządku, łożysko na belce też. Nawet u jednego powiedział że może to być od gumek w klapie i ona nie przylega, więc je troszkę odkręciłem, klapa nie lata a problem dalej jest.

Pomóżcie, proszę. Jest to dla mnie ważne, jak jeżdże to to się denerwujące robi.

Samochód rocznik 91

hehe jakaś plaga ? :stuck_out_tongue: mam tak samo w oplu astra 2 jade sam czy z dziewczyną to jest ok ale jak już są 4 osoby to potrafi coś stuknąć na większej dziurze .

szarpaki nic nie wykazały amory sprawne zero luzów czeski film :stuck_out_tongue:

myślę że nie ustalisz tego on-line.

mi mechanik powiedział bym posjechał na szarpaki jak będę miał 4 osoby wtedy potrzepią asią i może coś wyjdzie . może też tak zrób …

aha ok

a czy ktoś z was miał taki problem i znalazł rozwiązanie ?? jeśli tak to napiszcie

Witam.

Załaduj bagażnik odpowiednio i jedź na szarpaki. “Bałwanki” są całe?

Ja właśnie ostatnio tak zrobił i też nic nie znalazł, wie ktoś może co to może być ??