Problem z Samsungiem ace podłLączonym do PC

Witam mam samsunga ace galaxy.

Chciałbym pościągac sobie przez usb aplikacje i tu rodzi się problem, ściagam z play.google.com

czyli oficjalnej stronki, skąd się ściąga aplikacje na dotykowy telefon, usb podłączone, wykrywa mi dysk mogę przerzucam na komórkę piliki, lecz jak tam instaluję grę pokazuje mi na stronce, że

Aplikacja jest zgodna z Twoim urządzeniem Orange Samsung GT-S5830, dalej że gra zostałnie zainstalowana na komórce, lez nic się nie dzieje;// wcześniej ściagałem używając wi-fi, etraz jednak nie mam tej mozliwości. Proszę o pomoc, dodam, że nawet właczyłem pobieranie danych, mam też aktywne, właczone konto na gmailu, które wymaga ta strona. Pomocy:)

Z tego co wiem to nie da się ściągać z Google Play przez USB na telefon bo nie działa takie udostępnianie internetu w Androidzie. USB pozwala ładować telefon, zrzucać pliki na niego jeżeli jest w trybie dysku przenośnego i łączyć się z KIESem. Jeżeli chcesz ściągać programy i gry z Google Play to musisz albo mieć WiFi albo włączoną transmisję danych i nie ma wtedy potrzeby podłączania się do USB. Jeżeli podłączysz się do USB i uruchomisz telefon w trybie dysku przenośnego to telefon de facto traci połączenie z siecią komórkową i nawet włączona transmisja danych nie pozwoli Ci ściągać żadnych programów z netu.

ale mam właczoną transmisję, lecz nie pojawia mi się nic na telefonie, musze miec coś na koncie tak?

Przemojuve ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Na HTC z Androidem 4.0 wystarczy włączyć wifi (transmisja danych przez sieć komórkową może być wyłączona, stan konta nieistotny), wejść do sklepu Play i stamtąd można bez kłopotu pobierać aplikacje i gry.

Albo możesz pobrać z poziomu komputera gre lub aplikacje w formacie apk, podłączyć telefon w trybie dysku wymiennego i przenieść plik na telefon. Potem można zainstalować w telefonie wchodząc na pamięć telefonu (lub karte pamięci - zależy gdzie skopiowaliśmy) i zainstalować.

Też posiadam Galaxy Ace, jeżeli pobierasz aplikację z Google Play na komputerze, to aby została ona zainstalowana na telefonie musi być połączenie wi-fi, lub 3G oraz w ustawieniach zaznaczone dane w tle. Wtedy aplikacja którą zainstalowałeś poprzez stronę zostanie pobrana i zainstalowana na telefonie.

Połączenie USB służy do wymiany plików z komputerem, można również udostępnić internet komputerowi gdy korzystamy na telefonie z połączenia internetowego 3G poprzez ustawienia Udostępnienie internetu -> Udostępnienie przez USB