Problem z SamsungRecovery i nie może wykryć partycją

Witam.

Wykonałem pełno kopie zapasową i formatowałem całkowity dysk.

Jak chce zanistalować Samsung recovery Solution 5 to pojawić mi komnikat ze nie wykroto obszaru przywracania Samsung.

Jednak mam zachowane kopie pliki user1.w01 user1.w02 user1.w03 user1.w04 user1.wcl user1.woo. Tylko nie wiem jak wykorzystać.

Czy jest taka możliwość do rozwiazanie problemu?

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie nie zrobiłeś kopi obrazu systemu tylko kopie poszczególnych punktów przywracania systemu tzw; " markerów " ,

poza tym usunąłeś przy pełnym formacie kopie systemu na ukrytej partycji dysku. Teraz nic innego ci nie pozostaje jak tylko iść do sklepu gdzie kupiłeś laptopa i poprosić żeby ci sprzedali taką kopię systemu ( dla laptopów Samsunga ) lub kupić na allegro oryginalną płytę reconwery dla Samsungakoszt około 80-120 zł

Ja mam Samsunga R580 i zrobiłem tak, najpierw zrobiłem kopię oprogramowania systemowego, sterowniki i wszystko co do niego należało, następnie olałem partycję recovery, sformatowałem cały dysk i podzieliłem sobie go na 4 partycje.

Zainstalowałem Win7 i aktywowałem go kluczem przyklejonym na spodzie laptopa, mam teraz porządek i tak jak chciałem, jak nie zrobiłeś kopii oprogramowania systemowego to nic straconego, wszystkie sterowniki znajdziesz na stronie Samsunga, jeżeli nie masz systemu operacyjnego na płytce, ja przynajmniej nie dostałem przy zakupie lapka to wystarczy że taką samą wersję pożyczysz od kogoś i zainstalujesz.

Teraz kopie systemu robię sobie Acronisem i po problemie.

Tego też robiłem kopii oprogramowania systemowego. Ale okażuje ze nie cały system. Tylko sterowniki i oprogramowania. Szkoda brak płyty windows 7 home.

widać ze klika pliki.

kopie.jpg

Tylko nie wiem jak się to wykorzystać.

Dodane 22.12.2010 (Śr) 16:08

Napisałem do maila do firmy samsung. Ale okazuje ze tylko serwis przywracanie. Płatne.

Mimo robiłem kopie i mam folder samsungrecovery.Tylko nie wiem Jak wykorzystać.