Problem z San Andreas Multiplayer nie działające serwery

(Kacper00710) #1

Witam

Mam problem z san andreas multiplayer ponieważ klikam Sampa 0.3c i klikam na ten serwer(jest nawet tak jak kilkam inny serwer) 87.230.56.82:6969 i tam jest zero użytkowników na tym serwerze a wiem, że tam tam nie ma zero uzytkowników.

Dodaję zdjęcie jak to wygląda.

Proszę o pomoc

z góry dziękuję :slight_smile:

(Adamsubzero) #2

Nie ma to jak screen aparatem z nie z kompa ;> Nie jesteś zbanowany, stałe ip? Osiedlówka? Próbowałeś instalować grę na nowowraz z sampem?

(Kacper00710) #3

tak próbowałem. nie jestem zbanowany a nic wczoraj zainstalowałem gta sa i przeszedłem pare misji. a potem pobrałem sampa i mi nie działa wlaśnie. :frowning:

(Barteek 967) #4

Na pewno dobrze przepisałeś IP serwera? U mnie po wklejeniu odnajduje i jest ok. Sprawdź czy w zakładce "hosted" odnajduje jakieś serwery.

(Kacper00710) #5

nie odnajduję wlalśnie. :frowning:

(Barteek 967) #6

Może jakiś program blokuje dostęp do internetu ? Dodawałeś SAMP do wyjątków w zaporze ?

(Kacper00710) #7

właśnie nie wiem wyłączyłem anti wirusa żeby pobrac sampa i dalej nie działa

a w zaporze nic nie dodawałem.

(Barteek 967) #8

Korzystasz z Windows 7 tak ? jeśli tak to spróbuj włączyć sampa jako administrator albo w trybie zgodności z XP.

(Kacper00710) #9

dodje zdjecie uruchomiłem jako administrator

(Barteek 967) #10

Mógłbyś zrobić screenshot'a bo nie za bardzo widać co tam pisze :slight_smile:

(Agatonster) #11

Gibek13 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Kacper00710) #12

teraz jest widać problem pojawia się klikam na serwer klikam Connect uruchamia sie samp a potem ten błąd wyskakuję.

(Dsl027232) #13

Crash... Albo hosting serwera nawala, albo źle wpisane ip serwa. A kliknij zakładke Internet i poczekaj może coś wczyta... Jeśli nie to przeinstaluj grę...