Problem z save

(Marcin E Pc) #1

Mam proble z sejwowaniem w rgez tekken 3 na emulatorze,gra się zawiesz!Emulator epsx

(aju) #2

emulatory sa nielegalne :!:

(m89) #3

pokaż mi gdzieś jakieś prawo zabraniające korzystać z emulatorków jeśli masz grę orginalną nie widzę przeszkód

a jeśli chcesz porady do emulatorów to tu

(Monczkin) #4

(m89) #5

emuluje ale nie łamie prawa zresztą sony jakoś nie walczyło z emulacją(przynajmniej o tym nie słyszałem)

(aju) #6

ptasior tak to ciekawe czy kolega ma oryginalną gre tekken 3 ??

emulatory same w sobie nie są nielegalne, ale odtwarzanie gier na nich juz tak.

spójrz na to z innej strony masz oryginalną grę - nie okradasz namco, masz emulator konsoli - okradasz sony bo ono nie sprzedało swojej konsoli

to jest tak jak z grami z neta - ściągniesz - okradniesz

poczytaj o starych grach i emulowaniu na kompie:

http://www.pepere.org/abandonware-stare ... _27_b.html

nie walczyło?? to przypomnij sobie co się dzialo jak na dreamcasta powstał emulator PSX o nazwie BLEEM

(Marcin E Pc) #7

HOHO

Coś tu śmierdzi,czemu emulowanie jest nie legalne,miałem szarka,szprzedałem nie będe go trzymał dal 1-j gry,to nie ma sensu,a sony walczyło o emulator dremcasta z jasnych powodów,po co ludzie wtedy mięli kupować pleja,jak mogli se kupić dremcast,i grać w obydwia rodzaje gier na jedne platformie.A pozaty o ile się nie myle pleja 1-ki nie ma już w sprzedaży,tak samo jak gier!A nawet jak jest to gdzie są na niego gry,już nawet nie wychodzą,z datą premiery ps2.Więc kupiłbym se ps 1 musiałbym kupować pirackie gry-to chyba jest bardziej nie legalne.Takto ściągnąłem se emu a mam gre tekkena 3 z pozostałości ps 1

(fiesta) #8

Jak miałeś PS 1 to wiesz że konsola zapisywała savy na specjalnej karcie pamięci, a emulator pewnie jej nie emuluje.

(Marcin E Pc) #9

wiem że miała karte pamięci,emulator ją emuluje,a problem rozwiązałem,była zastara wersja emualtora!

(Szeryf118) #10

Jak używanie emulatorów konsoli może być nielegalne?

(Stefe) #11

zakladasz, ze kazdy kto uzywa emulatora nie posiada konsoli? bardzo bledne rozumowanie.

osobiscie przchodzilem GranTurismo 1 i 2 na komputerku, bo gralem w wysokich rozdzialkach (nawet na TV wtedy ladniej wygladala) i mialem ladniejsza grafike za sprawa dobrego akceleratora 3D. dodatkowo mialem save w momencie, ktory ja chcialem, a nie kiedy sobie producent zyczyl.

i to jedyne powody dla ktorych wolalem grac na emulatorze.