Problem z save

Mam proble z sejwowaniem w rgez tekken 3 na emulatorze,gra się zawiesz!Emulator epsx

emulatory sa nielegalne :!:

pokaż mi gdzieś jakieś prawo zabraniające korzystać z emulatorków jeśli masz grę orginalną nie widzę przeszkód

a jeśli chcesz porady do emulatorów to tu

http://pl.wikipedia.org/wiki/Emulator

emuluje ale nie łamie prawa zresztą sony jakoś nie walczyło z emulacją(przynajmniej o tym nie słyszałem)

ptasior tak to ciekawe czy kolega ma oryginalną gre tekken 3 ??

emulatory same w sobie nie są nielegalne, ale odtwarzanie gier na nich juz tak.

spójrz na to z innej strony masz oryginalną grę - nie okradasz namco, masz emulator konsoli - okradasz sony bo ono nie sprzedało swojej konsoli

to jest tak jak z grami z neta - ściągniesz - okradniesz

poczytaj o starych grach i emulowaniu na kompie:

http://www.pepere.org/abandonware-stare … _27_b.html

nie walczyło?? to przypomnij sobie co się dzialo jak na dreamcasta powstał emulator PSX o nazwie BLEEM

HOHO

Coś tu śmierdzi,czemu emulowanie jest nie legalne,miałem szarka,szprzedałem nie będe go trzymał dal 1-j gry,to nie ma sensu,a sony walczyło o emulator dremcasta z jasnych powodów,po co ludzie wtedy mięli kupować pleja,jak mogli se kupić dremcast,i grać w obydwia rodzaje gier na jedne platformie.A pozaty o ile się nie myle pleja 1-ki nie ma już w sprzedaży,tak samo jak gier!A nawet jak jest to gdzie są na niego gry,już nawet nie wychodzą,z datą premiery ps2.Więc kupiłbym se ps 1 musiałbym kupować pirackie gry-to chyba jest bardziej nie legalne.Takto ściągnąłem se emu a mam gre tekkena 3 z pozostałości ps 1

Jak miałeś PS 1 to wiesz że konsola zapisywała savy na specjalnej karcie pamięci, a emulator pewnie jej nie emuluje.

wiem że miała karte pamięci,emulator ją emuluje,a problem rozwiązałem,była zastara wersja emualtora!

Jak używanie emulatorów konsoli może być nielegalne?

zakladasz, ze kazdy kto uzywa emulatora nie posiada konsoli? bardzo bledne rozumowanie.

osobiscie przchodzilem GranTurismo 1 i 2 na komputerku, bo gralem w wysokich rozdzialkach (nawet na TV wtedy ladniej wygladala) i mialem ladniejsza grafike za sprawa dobrego akceleratora 3D. dodatkowo mialem save w momencie, ktory ja chcialem, a nie kiedy sobie producent zyczyl.

i to jedyne powody dla ktorych wolalem grac na emulatorze.