Problem z ściąganiem plików z serwera (błędy w czasie przesyłu)

Moje dane, które posiadam, które są dla mnie ważne chciałem umieścić w sieci i znalazłem stronę http://dodane.pl/ która nie ogranicza łącza i można umieścić tyle danych, ile potrzebujemy.Lecz niestety jest jeden feler na probe ściągnąłem z strony tapety HD wyskoczył mi błąd przy otwieraniu archiwum.Dla testów od różnych użytkowników ścigałem różne dane i na 98 % zawsze był jakiś błąd przy rozpakowywaniu plików, więc mam obawy, czy jak wrzucę swoje dane to, czy później będę mógł odzyskać.Właśnie teraz mam zagwozdkę, czy użytkownicy wrzucali uszkodzone pliki, czy pliki zostały uszkodzone na serwerach, czy może ten problem z błędami jest z mojej winy.Nigdy wcześniej nie miałem problemów z danymi przesyłanymi przez internet moim łączem zajmuje się operator telewizji kablowej, więc nie jest to internet mobilny, jeśli ktoś może mi wyjaśnić, kto jest winny tej sytuacji, to byłbym bardzo rad.

 

forest2014, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.