[problem] z SE k300i

W jaki sposób mam przegrać z tego telefonu zdjęcie/zdjęcia do kompa :?: Mam zakupioną podczerwień, która jest podłączona do kompa, ale mimo to transfer nie dochodzi do skutku, a jeśli już dojdzie, to 1% przekazu danych trwa ok. 15 minut. :frowning: Tak samo sytuacja wygląda w odwrotnym kierunku - transfer z kompa na komórkę. W czym może być problem :?: Z góry dzięki za wszystkie porady - odpowiedzi.

Ja mamK3OOi kupiłem najtansza irde jaką sie dało i wszystko chodzi jak sie patrzy!nie wiem co tam masz porobine?ale umnie wszystko jest git! !!

Ja też tego nie wiem i dlatego zadaje swoje pytanie. Czekam więc na jakieś porady - odpowiedzi. Pozdrawiam, Wnb :slight_smile:

w opcjach telefonu ustaw prędkość irdy na maxa :?

Z tego co mi wiadomo to nie ma takiej opcji :roll:

W programie ustaw prędkość przesyłania danych na 115200 (dokładnej wartości nie pamiętam)

ja tez posiadam k300i i irde pod usb, i zeby wyslac cos na telefon klikam na pliku prawym i wyslij do i zaznaczam odpowiednie miejsce, nie uzywam zadnego programu i watpie zeby oni tez uzywali, no ale dobra, przejde do tematu: porzycz podczerwien od kumpla czy cos i sprawdz czy jest tak samo, albo sprobuj wyslac cos na inne telefony i bedziesz wiedzial co jest nie tak :]