Problem z SE k800 black list i guzik

Witam otóż mam dwa pytania w sumie, jedno to słyszałem o czymś takim jak czarna lista niestety nie było tego do mojej noki więc popatrzyłem i wyczytałem że jest do tego modelu, natomiast szukałem tego na internecie i nie wyszło mógłby ktoś podać link do blacklisty oraz programu przez który mogę go wgrać? Drugie pytanie jest takie jak mam guzik wybierania po prawej stronie (nad “C”) i on nie działał pewien czas z nieznanych przyczyn telefon nie jest już na gwarancji więc rozebrałem go i przeczyściłem po włączeniu telefonu owszem guzik działał niestety zauważyłem że guzik sam sie wciska nie wiem jakim cudem i np jak rozmawiam to on sam rozlacza, ktos wie co moze byc przyczyna albo jak to naprawic? Z góry dzięki za pomoc

co do guzika to wyjmnij klawiaturke i zobacz czy tez sa takie objawy… moze czesc klawiatury dociska zabardzo…

jezeli bez klawiatury tez sa takie objawy to plytka klawiatury do wymiany… znajdziesz na allegro za parez zlotych i sam wymienisz

zamowilem bo po odlaczeniu klawiatury nic takiego nie bylo a odchylalem ja i ciagle to samo a co do czarnej listy ktos pomoze?