Problem z SECURSTAR DCPP 39 (BLUESCREEN)

(Begi89) #1

moj problem polega na tym ze ten program nie chce dzialac

po instalacji i resecie ,po oknie w ktorym laduje sie windows wysakuje bluescreen, z bledem w pliku dcpp.dll (lub jakos podobnie)

do systemu mozna wejsc jedynie przez ostatnia dobra konfiguracje

w dodatku po wykasowaniu recznym tego programu(z dodaj usun programy sie nieda) w systemie zostaje plik DCPPGina.dll , gdzie po jego zkasowaniu system w ogole nie dziala. Oco w tym wszystkim chodzi? jak zrobic ze by ten program dzialal? i czy istenie jakas alternatywa tego programu?

(Lasinski Jacek) #2

wektor , podaj dokładny kod błędu.

(Fufulus) #3

Zacznijmy od tego jaki masz system

Sam używałem tego programu pod Win XP oraz Win Vista i nie było problemu

Po takim drastycznym usunięciu programu w systemie zostaje Ci usługa która musisz ręcznie usunąć (na początku najlepiej ją zatrzymać)

A używasz pełnej wersji czy triala??

(Begi89) #4

(jak zatrzymac usluge? w msconfig>uslugi tego niema)

mam windows xp pro , program sciagam ze strony producenta w najnowszej wersji... to jest pelna wersja , plus pack jest darmowy.

po zainstalowaniu i resecie , przy starcie wyskakuje nastepujacy blue screen

***STOP: 0x000000BE (0xF23C706C, 0X0C8B4121, 0XF26317A0, 0X0000000B)

*** dcpp2k.sys - adress F76B77F2 base at F76AE000, Date stamp 45d8ab6f

na dodatek dodam ze zrobilem pare formatow ale to nic nie dalo ... dalej to samo. ponowie jescze pytanie, czy istnieje jakas alternatywa programu?

(Fufulus) #5

wektor oni tego programu za darmo nie dają a tym bardziej Plus Pack'a !!

Aby zatrzymać usługę: Panel sterowania -- Narzędzia administracyjne -- Usługi

Odnajdujesz usługę która ma w nazwie "Securstar", robisz dwuklik na niej, zatrzymujesz ją i w polu "Typ uruchomienia" wybierasz "Wyłączony"

Jeżeli ta usługa nie będzie chciała się zatrzymać to musisz ją usunąć

http://www.tacktech.com/display.cfm?ttid=197 -- instrukcja jak to zrobić

Aha i usuń także plik "dcpp2k.sys" który znajduje sie w "\WINDOWS\system32\drivers"

(Begi89) #6

racja to jest 30dniowy trial, udalo mi sie zainstalowac ale wczesniejsza wersje programu. topic do zamkniecia