Problem z SECURSTAR DCPP 39 (BLUESCREEN)

moj problem polega na tym ze ten program nie chce dzialac

po instalacji i resecie ,po oknie w ktorym laduje sie windows wysakuje bluescreen, z bledem w pliku dcpp.dll (lub jakos podobnie)

do systemu mozna wejsc jedynie przez ostatnia dobra konfiguracje

w dodatku po wykasowaniu recznym tego programu(z dodaj usun programy sie nieda) w systemie zostaje plik DCPPGina.dll , gdzie po jego zkasowaniu system w ogole nie dziala. Oco w tym wszystkim chodzi? jak zrobic ze by ten program dzialal? i czy istenie jakas alternatywa tego programu?

wektor , podaj dokładny kod błędu.

Zacznijmy od tego jaki masz system

Sam używałem tego programu pod Win XP oraz Win Vista i nie było problemu

Po takim drastycznym usunięciu programu w systemie zostaje Ci usługa która musisz ręcznie usunąć (na początku najlepiej ją zatrzymać)

A używasz pełnej wersji czy triala??

(jak zatrzymac usluge? w msconfig>uslugi tego niema)

mam windows xp pro , program sciagam ze strony producenta w najnowszej wersji… to jest pelna wersja , plus pack jest darmowy.

po zainstalowaniu i resecie , przy starcie wyskakuje nastepujacy blue screen

***STOP: 0x000000BE (0xF23C706C, 0X0C8B4121, 0XF26317A0, 0X0000000B)

*** dcpp2k.sys - adress F76B77F2 base at F76AE000, Date stamp 45d8ab6f

na dodatek dodam ze zrobilem pare formatow ale to nic nie dalo … dalej to samo. ponowie jescze pytanie, czy istnieje jakas alternatywa programu?

wektor oni tego programu za darmo nie dają a tym bardziej Plus Pack’a !!

Aby zatrzymać usługę: Panel sterowania – Narzędzia administracyjne – Usługi

Odnajdujesz usługę która ma w nazwie “Securstar”, robisz dwuklik na niej, zatrzymujesz ją i w polu “Typ uruchomienia” wybierasz “Wyłączony”

Jeżeli ta usługa nie będzie chciała się zatrzymać to musisz ją usunąć

http://www.tacktech.com/display.cfm?ttid=197 – instrukcja jak to zrobić

Aha i usuń także plik “dcpp2k.sys” który znajduje sie w “\WINDOWS\system32\drivers”

racja to jest 30dniowy trial, udalo mi sie zainstalowac ale wczesniejsza wersje programu. topic do zamkniecia