Problem z sektorem MBR

(Marcinwierzbicki96) #1

Witam, otóż mam problem i wygląda on tak

Korzystałem z Widnows Vista i nałorzyłem na niego Linuxa potem go usunołem. Mało tego że miałem problem z sektorem mbr systemu windows który udało mi się naprawić za pomocą płyty(windows anything update) którą dostałem wraz z Laptopem acer 5710Z bo nie mam całego dysku instalacyjengo systemu to jescze usuneło mi sektor rozruchowy partycji Windows Vista recovery i tu jest mój problem nie wiem co robić a muszę zrobić reinstalke systemu.

Proszę o pomoc

(falcon89) #2

Załatw od kogoś nośnik z Vistą i zainstaluj czysty system (bez śmieci od producenta) urzynając klucza z naklejki pod spodem laptopa.

(Marcinwierzbicki96) #3

Tak, tylko tych których znam używają 7 a mi zależy na oryginalności systemu. Co prawda można by poszukać w internecie ale czy wtedy system będzie oryginalny?

(falcon89) #4

Jeśli użyjesz oryginalnego klucza (z naklejki) to system będzie legalny.

(Marcinwierzbicki96) #5

Mam jescze płyty które robiłem za pomocą Acer eRecovery menagement z obrazem tej partycji tylko za cholere nie wiem jak je odpalić

(falcon89) #6

Możesz też zrobić kopię aktywacji obecnego systemu (jeśli możesz go uruchomić) kopia-aktywacji-systemu-windows-windows-office-2010-t487450.html

Podczas instalacji systemu nie wpisujesz klucza i odznaczasz aktywacją online, po zainstalowaniu przywracasz kopię aktywacji systemu.

Dodane 14.01.2013 (Pn) 17:04

http://www.acermaniak.pl/7155/acer-recovery-instrukcja/

(Marcinwierzbicki96) #7

A z tą płytą Windows Anything update to można zainstalować z niej system czy nie bo normalnie się butuje jak dysk instalacyjny. I pisze Install Windows Vista Now