Problem z serwerem ts3

Witam. 3 dni temu stworzyłem serwer ts3 przez ts3.cloud . Wczoraj zrobiłem formata systemu i teraz nie mogę wejść na serwer, znajomi również. Przy próbie połączenia z serwerem wyskakuje “Połączenie z serwerem nie powiodło się”… i tak w kółko. Z góry dziękuję za pomoc.

W necie wyczytałem, że można zrobić reset routera, ale czy warto ? Pomoże ktoś ?

A to nie jest tak że ty jesteś serwerem i musisz uruchomić aplikacji na komputerze i dopiero działa?


Może wcześniej na komputerze przekierowałeś też porty by działało, bo nie znalazłeś instrukcji pod swój router a jakąś aplikacją zadziałało.

Właśnie jak chce stworzyć nowy serwer na ts3.cloud wyskakuje " You already have an active server! " więc chyba jestem serwerem. Tylko nie wiem jak go uruchomić bo ciągle wyskakuje “Połączenie z serwerem nie powiodło się”. Masz może pomysł jak to naprawić ? Odpalić jakąś opcję na ts3 client ? Pobrać ts3 serwer ?

Chyba, że muszę zainstalować dokładnie tą samą wersję Windowsa 10 jaką miałem wcześniej czyli Home. Teraz mam Enterprise

Tutaj masz kilka screenów. Niestety wcześniejsze wersje ts3 nie pomogły
http://zdjecia.interia.pl/galeria,gcsi,8A39560E7F429C344D264AB06E2DA4D69D27CA1D#/

Pomoże ktoś ? Jakieś pomysły? :confused: