Problem z siecią bezprzewodową (Neostrada)

Mam w domu sieć bezprzewodową (neostrada). Ostatnio podczas podłączania mojego komputera do sieci, cała sieć pada, a wszystkie kontrolki routera (Sagem F@st 1400W) zaczynaja migać. Gdy mój komputer jest wyłączony wszystko jest w porządku. Nie mam pojęcia, co jest przyczyną. Zamieszczam log z programu Hijackthis i proszę o rady i sprawdzenie tegoż loga.

Z góry dziękuje za pomoc.

jaki router ??

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Dodałem polskie znaki, nazwę routera, i sprecyzowałem odrobinę tytuł.

pliki do kasacji

Daj log z ComboFix

http://wklej.org/id/74a1ce3c65

Pobierz The Avenger. Wypakuj => uruchom => zaznacz opcję Input script manually => kliknij w taką lupkę => w okienku, które się otworzy wklej:

kliknij klawisz Done => teraz kliknij na zielone światełko => powinna pojawić się pewna informacja i kliknij OK (teraz restart).

Pobierz The Avenger. Wypakuj => uruchom => zaznacz opcję Input script manually => kliknij w taką lupkę => w okienku, które się otworzy wklej:

kliknij klawisz Done => teraz kliknij na zielone światełko => powinna pojawić się pewna informacja i kliknij OK (teraz restart).

Pobierz The Avenger. Wypakuj => uruchom => zaznacz opcję Input script manually => kliknij w taką lupkę => w okienku, które się otworzy wklej:

kliknij klawisz Done => teraz kliknij na zielone światełko => powinna pojawić się pewna informacja i kliknij OK (teraz restart).

Pobierz The Avenger. Wypakuj => uruchom => zaznacz opcję Input script manually => kliknij w taką lupkę => w okienku, które się otworzy wklej:

kliknij klawisz Done => teraz kliknij na zielone światełko => powinna pojawić się pewna informacja i kliknij OK (teraz restart).