Problem z siecią WiFi przez adapter

 

Mam problem z adapterem TL-WN727N. Mój komputer połączony jest przez kabel z siecią, adapter TL-WN727N zakupiłem w celu utworzenia sieci WiFi w swoim pokoju. Przez pewien czas urządzenie działało poprawnie, bez problemowo udostępniało sieć dla telefonu/tabletu. Niestety, kiedy dziś załączyłem komputer pojawił się błąd (załącznik). Próbowałem przeinstalować sterownik (dla Win10) jak również sam program TP-LINK Wireless Configuration Utility, niestety nic nie pomogło. Dodatkowo, jedynymi opcjami ICS są Ethernet oraz WiFi, błąd pojawia się w obu przypadkach. System nie aktualizował się w ostatnich dniach, więc tym dziwniejsze jest to zjawisko.

Jeśli to pomoże, to w połączeniach sieciowych mam Wi-Fi, Ethernet i po załączeniu TP LINK Utility dodaje się Połączenie lokalne *14 (różne numery, wcześniej było 13 itd.)

 

Proszę o pomoc, gdyż nie mam już pomysłu co robić.

PS. Przeszukałem różne fora w poszukiwaniu rozwiązania tego błędu, niestety nic nie pomogło.

 

 

 

1.PNG

Możesz użyć programów typu virtual router http://www.dobreprogramy.pl/Virtual-Router,Program,Windows,25841.html

Próbowałem, ale telefon nie znajduje sieci. Komputer tak jakby nie umiał wykorzystać adaptera tylko próbował za wszelką cenę udostępniać skąd skądinąd.