Problem z siecia wifi

Witam!mam problem z polaczeniem sie do sieci bezprzewodowej poprzez ruter netgar wnr100,problem polega na tym ze gdy probuje sie polaczyc z moja siecia po podaniu hasla wyskakuje mi informacja ze windows nie moze sie z ta siecia polaczyc z inna nie zabezpieczona siecia laczy sie bez problemui dodam tez ze do tego rutera mam podlaczony komputer stacjonarny przez kabel i internet jest,takze juz nie wiem co mam robic,resetowalem juz ruter zmienialem haslo dostepu do sieci i dalej nic laptop to acer z windows7.prosze o pomoc bo jestem w tych sprawach zielony.pozdrawiam

areczkowski24 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Proszę poprawić literówki i zacząć używać na forum polskiej pisowni. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Może na routerze masz ustawiony standard N ,a problematyczne urządzenie ma kartę sieciową bez obsługi tego standardu .Próbowałeś bez zabezpieczeń połączyć się z siecią ,i wtedy dodać mac ,następnie zabezpieczyć sieć ?

Może stosujesz zabezpieczenie w routerze, które nie jest obsługiwane przez twoją kartę sieciową.

Proponuję na początek:

Wyłącz zabezpieczenie na rouerze i zobacz czy działa bez hasła,

Włączaj po kolei coraz mocniejsze zabezpieczenia i testuj - najpewniejsze jest WPA (bo pewnie WPA2 nie poleci).