Problem z sieciac, i praca Dialup

Mam internet bezprzewodowy, a mianowicie Blueconnect, mozna powiedziec ze najgorsze połaczenie z internetem, 57Kbit/s (kozystam z GPRS) ale teraz od pewnego czasu zaczoł mi tak wariowac ze stronki ida bez problemu smigaja… m lecz np juz jak bym chchiał cos sciagnac to łapie takie przywiechy tak jak by przerywał sobie prace i odpoczywał, ale potem juz niechce ruszyc, GG idzie bez kłopotów, i kazda stronka sie odpala, ale niesciaga…

Mecze sie z wysłanie 50 Kb maila poniewaz wysyłajac go z o2 na Mozilli po po 5 sekundach wyskauje “Połaczenie zostało zresetowane” a na operze moze sie wysyłac w nieskaczona przy czym uzycie internetu jest zerowe. ale odpalam stronke iina i leci dalje bez niczego…

Co moze byc przeszkoda takich zawieszen łacza, tylko przy bezposrednim przesyle danych?

ja juz niewiem

W takim przypadku tak cienkiego łącza wystarczy 1 niewinny spyware , nawet programy z licencją adware i praktycznie nie ma możliwości kożystania z internetu , jeżeli w najblizszym czasie twoja miejscowość nie znajdzie się w zasięgu UMTS to nie ma sensu kożystać z takiego łącza jak możesz jeszcze to zrezygnuj z tego,

chciałem zrezygnowal lecz zaraz po podpisaniu umowy niema takiej mozliwosci, net jest naprawde do … ale niema innego wyjscia :frowning: