Problem z SonicStage i Walkmanem Sony

Witam, mam walkmana sony NW-E55 i nie moge z niego kozystac - moje oprogramowanie SonicStago go po prostu nie wykrywa. W rozwiazaniach problemu slysze:

Make sure that your WALKMAN was formatted or initialized from the menu of the WALKMAN or with your music management software. If your WALKMAN was formatted with Windows Explorer it may be not detected by the music management software that was delivered with your WALKMAN.

Oki, ale jak to zrobic, za kazdym razem jak podlanczam walkmana windows sam go wykrywa a ja nie mam nic do powiedzenia - zadnego wyboru przy instalacji… Jak wiec rozwiazac ten problem? Prosze o pomoc i z gory dziekuwa.

Zainstaluj oprogramowanie z płyty producenta (sterowniki). następnie manager urządzeń znajdż to co zainstalował ci windows i wybierz opcję aktualizuj sterownik i wskaż mu skąd ma go pobrać/ ewentualni wybierz sterowink z listy(system powinien wykryc zainstalowany przez ciebie sterownik).

Nie, nie.

Ściągnij sonic stage 4.2 ze strony sonego

http://support.sony-europe.com/main/main.asp?l=pl

Z tego co pamiętam to za pierwszym razem musiałem zrobić format przez SonicStage.