Problem z SONY walkman NWZ-E464

Witam!

Mam odtwarzacz sony walkman NWZ-E464. Po włożeniu go do usb zaczyna się ładować. System widzi urzadzenie i pyta sie co mam robić - kopiować dane za pomoca windows media player czy odtworzyc poprzez winamp(a także po ściągnięciu z neta program Media Go, który powinien znajdować się w wewnętrznej pamięci flash odtwarzacza). Tu pojawia sie problem, bo wedlug producenta powinna wyskoczyc tez opcji otworzenia zawartosci(tak jak w przypadku pamieci przenośnych). Po wejściu w ‘Mój komputer’ nie zastaję tam żadnego folderu typu Sony czy po prostu walkman.

Mój system: Windows XP

Liczę na waszą znajomość tematu. Z góry dzięki. :slight_smile:

Może w menu odtwarzacza jest zablokowana opcja zmiany zapisu zawartości ?! Poszukaj. Czy masz tam przycisk lub suwak lock ?! Jeśli tak to po prostu go odblokuj :slight_smile:

Tu chodzi najprawdopodobniej o sterowniki, a właściwie ich brak (nie wiem których) ponieważ na komputerze o tym samym systemie operacyjnym działa bez zmrużenia okiem. :?

w oknie autoodtwarzania (to co wyskakuje po wpięciu do usb) powinno być na przed ostatniej pozycji otwórz folder (korzystając z Windows Explorer), jeśli nie ma to wywal wszystkie sterowniki do playera, podłącz jeszcze raz i niech system wgra je ponownie

Rozwiązałam problem. Odtwarzacz nie był widziany jako nośnik pamięci, trzeba było zgrać jakieś instalki i działa okej.