Problem z SP 2 dla Windows XP


(system) #1

Mam poważny problem z instalacją SP 2 dla systemu Windows XP.

Kilka dni temu musiałem instalować na nowo Windowsa.Niestety na śmierć wykasował mi się SP2,przez co nie mogłem włączać wielu programów itp.Postanowiłem więc,że ściągnę SP2 i zainstaluję.Niestety pasek instalacji ZAWSZE zatrzymuje się na "uruchamianie procesów przed tworzeniem punktu przywracania systemu",przez co nie mogę ukończyć instalacji. :frowning: Próbowałem czyszczenia rejestru,defragmentacji,skanowania dysku,wyłączania antywirusów i zbędnych programów.Nie podziałało .Tak więc proszę o pomoc!

PS.Windows jest legalny,a SP 2 ściągnięty (także legalnie).

[-o<


(Adax) #2

Jeżeli masz dostęp do drugiego komputera to na nim zainstaluj program nlite dostępny z tąd: http://www.nliteos.com. Ściągnij z internetu także SP3. Zgraj zawartość płyty xp na dysk. Wskaż go nlitowi. Zaznacz zakładkę Service Packi do modyfikacji. W następnym okienku wskaż najpierw sp2 do modyfikacji (proces ten troszkę trwa :slight_smile: ) Potem zrób tak samo z sp3. Dalej każ nlitowi zrobić albo z tego iso bądź od razu nagraj z jego poziomu płytkę z windowsem z zintegrowanymi service packami. :slight_smile: i oczywiście z niej zainstaluj xp :slight_smile:


(levisek82) #3

nekron95 zintegruj SP3 z instalacją Windows XP http://www.centrumxp.pl/WindowsXP/1705, ... razem.aspx

Jeśli masz czystego Windowsa bez SP to jeszcze lepiej nie musisz integrować SP2 a puzniej SP3 tylko odrazu SP3 bo SP3 już zawiera sam w sobie łatki SP2.


(system) #4

Intengracja odpada,bo nie mam nagrywarki :confused: