Problem z SP3 - bląd GDI32.dll co to?

Witam!!

Mam pytanie zwiaząne z sp3 dla xp eng . i sciaglem go , zainstalowalwm iiii … reset kompa , i komp sie nie włączyl iz wyskoczyl blad bluescreen bląd GDI32.dll i musiałem na nowo instalowac xp . wie ktos jak to naprawić?? i zainstalować??__

SEBA65310 ,

Poczytaj - Konkretne tematy…ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Problem z PCI bus, wczoraj miałem podobny problem. Co najciekawsze rzadne sterowniki przeznaczone dla PCIod MS nie działają :smiley:

to jak to naprawiles , reinstal __–?? + sorki ale pisz na klawiaturze eng. i jezyku eng. i na xp eng.

Mój problem dotyczył również XP ENG ze zintegrowanym SP3. Testowałem chyba z 10 różnych sterowników i nic, nie da się tego zainstalować, wyskakują komunikaty min. “że się nie da zainstalować”, “że nie przeznaczone dla tej wersji systemu” itp. Mniejsza z tym, kiedy już trafiłem na właściwy i byłem w raju okazało się, że jest on przeznaczony wyłącznie dla XP SP2 więc domyśl się co musiałem zrobić, bardzo tego nie lubię ale tym razem przegrałem z systemem. Do czasu wypuszczenia nowej łatki/sterownika niestety trzeba wpierw zainstalować XP SP2, potem sterownik PCI i wreszcie SP3. Inaczej się nie da. Przynajmniej narazie :slight_smile: .

PS. Też piszę z XP ENG :smiley:

W jaki sposób instalowałeś tego SP ??

Ty mialeś problem z pci a ja z jakims GDI32.dll , - język juz ustawiłem na moim eng. :lol:

Nie osłabiaj mnie… :?

Tak długi staż na forum i nie widziałeś tematu Polski układ klawiatury w anglojęzycznym Windows XP ??

Dostosuj pisownię i popraw tytuł tematu - dalej mimo zmiany niekonkretny. TEMAT POMOCNY

Więcej uwag nie będzie.

Nie ważne o jaki plik chodzi, w moim przypadku miałem bardzo podobnie tyle, że mi wywalało bluescreena z plikiem dll od karty graficznej ATI. Zazwyczaj instalując Realteka miałem PCI już zainstalowane, nie sprawdziłem tego i stało się …rutyna mnie zgubiła.

Ze stronki http://64.233.183.104/search?q=cache:1z … =firefox-a:

boot from a Windows CD and go for the repair option.

type the following:

cd system32

ren gdi32.dll gdi32.old

Copy gdi32.dll c:\windows\servicepackfiles\i386\gdi32.dll c:\windows\system32\gdi32.dll

type exit, remove cd from drive

mógłbyś to na polski przełożyć i powiedzieć co mam dokładnie zrobić bo nie kumam zbytnio

Witam

Jest do pobrania Service Pack3 PL od 24 kwietnia można tak (http://www.flyupload.com/get?fid=2591545) , albo z msdn

ja mam angielską wersję windowsa więc już mogę zainstalować sp3 eng.

do SEBA65310

tak … rozumiem że warunki instalacji są pewne …

Przekładam na polski. Masz uruchomić kompa z płyty instalacyjnej XP zintegrowanej z SP3 w konsoli do odzyskiwania (przycisk R w odpowiednim momencie).

A potem kolejno komendy:

cd system32

ren gdi32.dll gdi32.old

Copy gdi32.dll c:\windows\servicepackfiles\i386\gdi32.dll c:\windows\system32\gdi32.dll

Nie wiem, czy to działa, bo tego akurat nigdy nie testowałem.

a jak mam zintegrować xp z sp3 na płycie ?? ja instalowałem to oddzielnie tzn. sp3 z neta mam

Użyj nlite, opisy i całą resztę znajdziesz poprzez szukajkę.

chciałem zainstalować sp3pl ale pokazuje mi sie komunikat o niezgodności wersji językowej. O co chodzi???

To chyba jasne, sp3 musi być w tym samym języku co twój system :slight_smile:

PS. Pewnie ściągłeś angielską wersję SP.

Pewnie, że jasne. :lol: Dlatego w swoim poście zaznaczyłem, że mam ściągnięta polską wersję :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

W dniu 03.05.2008 , o godzinie 14:08 został dopisany post przez bąbel

chyba nie zostałem zrozumiany; mam polską wersję sp3 i pomimo to pokazuje mi się komunikat o niezgodności językowej…

dzięki za poradę, mi pomogło, chodź jest błąd w tym przykładzie, powinno być

Copy c:\windows\servicepackfiles\i386\gdi32.dll c:\windows\system32\gdi32.dll

pozdrawiam