Problem z spadkiem FPS

Cześć, od razu przepraszam jeśli zły dział, ale nie wiem gdzie mogę to napisać. Mój problem jest następujący.; dostałem na urodziny Watch Dogs 2. Po zainstalowaniu i rozpoczęciu pierwszej misji, po jakichś 10/15 minutach zauważyłem znaczący spadek FPS.Wszystko wraca do normy gdy wyłączę grę, i włącze ponownie, lecz znowu po 10/15 minutach dzieje się to samo.

To mój komputer:
Win 7 64 bit Home Premium
6 gb RAM
Intel Core i3 CPU 530 @ 2,93 GHz
Nvidia GeForce GTX 650 Ti

Nie wiem jak sprawdzić zasilacz,płytę główną i co tam jeszcze będziecie potrzebować.Wiem też,że mam dysk SSID czy jakoś tak.

Nadmienię,że Wiedźmin 3, czy inne dość wymagające gry które do tej pory na minimalnych ustawieniach miały te 25-30 fps, teraz zauważam przy nich drastyczny spadek,przez co są niegrywalne.Ja rozumiem,że mój komputer to nie żaden potwór, ale jeśli kilka tygodni temu wszystko było ok, i nagle się coś stało, no to zaczynam się martwić.Doradzcie mi co zrobić,jakie informacje jeszcze potrzebujecie,nie wiem czy to wirus,czy może jakiś podzespół się przegrzewa, czy coś innego.

Po co kolejny temat?

https://forum.dobreprogramy.pl/t/malo-miejsca-na-dysku-systemowym-c-spadki-fps-w-grach/522105?source_topic_id=522138

Postanowiłem wszystko zebrać w jednym,zaraz dam informacje,że można tamte zamknąć.

Ktoś ma pomysł?

Mogę liczyć na jakieś odpowiedzi?

A zrobiłeś to co Ci napisałem?

w stanie spoczynku:

a tutaj minuta po wyłączeniu Watch Dogs 2,grałem godzine.

Rób tą konserwację i przegląd, albo się uszkodzi.

Jak sam nie potrafisz - serwis.

Jakbyś mi napisał jak wygląda ta konserwacja i przegląd, bo do serwisu mam dość daleko, i jakby to było w miare łatwe to bym spróbował.

https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=oczyszczanie+z+kurzu+wnętrza+komputera&*

Zrobione,teraz będzie ok czy jeszcze coś należy zrobić?

Nie wiem - wrzuć ponownie temperatury pod obciążeniem - jak dobrze pograsz.

Grałem przez 4 godziny bez przerwy w Watch Dogs 2. FPS były w miare w porządku, tzn grywalne.Odkurzyłem komputer w środku i pomyślałem,że może się przegrzewa, więc nie zakładałem ‘‘ścianki’’ i komputer jest otwarty.Tutaj wrzucam screen,zaraz po wyjściu z gry:

Zdecydowanie lepiej.

Ale wyjmij jeszcze kartę grafiki z komputera i oczyść ją dokładnie z kurzu.

I pilnuj tego, bo go trafi.

Docelowo powinieneś dać go komuś na przegląd i wymianę past na CPU I GPU. Sam tego nie zrobisz.

1 polubienie

Skorzystam z rady,bardzo dziękuje za pomoc.