Problem z SPOOLSV.EXE w WIN Vista

Witam. kupiłem laptopa 3 miesiące temu i Vista już doprowadza mnie do szaleństwa… teraz mam taki problem że po włączeniu systemu co pare minut pojawia się komunikat taki jak w załączonym obrazku… po kliknięciu na “pkarz komunikat” pojawiają sie dwa okienka na oknie z grafiką rodem z win 95 - jeden z komunikatem i drugie z “przywróc teraz” które prowadzi z powrotem do normalnego pulpitu Visty

nie wiem o co chodzi temu systemowi… po kliknięciu “dlaczego tak się dzieje?” wyskakuje info o częściowej niezgodności programu z systemem… chciałem trochę poczytać o tym i znalazłem w necie poradę ale ona nie jest na moje umiejętności informatyczne

http://www.pcworld.pl/artykuly/56864.html

proszę o jakąś pomoc bo nie wiem czy to coś jest niebezpieczne ale na pewno uciążliwe bo w trakcie pisania tego postu wyskoczyło już trzy razy…

mam też wrażenie że blokuje wyskakiwanie niektórych okien np. jak chciałem włączyć Photo Filtre a wyskoczył mi ten komunikat to programi się nie pokazał… dopiero jak kliknąłem pokaż komunikat i OK.a następnie “powróć”…

post-81706-13856533945359_thumb.jpg

O ile sie nie myle, to spoolsv to Bufor wydruku. Instalowaleś ostatnio jakieś drukarki sieciowe?

zaistalowałem ostatnio sterowniki do drukarki lexmark…