Problem z sprzętem. Proszę o pomoc

Witam, dnia 26 marca kupiłem w Empiku nową grę mianowicie Call Of Duty: World At War. Przy włączaniu gry wyskakuje mi błąd :Wystąpił problem z aplikacja cod.exe . Kupiłem komputer stacjonarny używany 3 miesiące , lecz wyskakuje mi ten właśnie błąd. Na moim laptopie chodzi , włącza się , lecz jest to po prostu pokaz slajdów, gdyż tak się zacina. Mój nowy komputer spełnia wymagania gry . lecz nie wiem co się dzieje. W COD 2 nie chciała mi się włączyć nawet instalacja. Pobrałem kilka gier przez u torrenta które również spełniają wymagania i jest podobny błąd co w Call Of Duty: World At War. Denerwuje mnie to , gdyż nie mam co robić. Mój sprzęt: HP DC7800, Intel Core 2 Duo CPU E6550, 2x 2,33GHz , 4gb RAM, Karta graficzna :Intel Q35 Express Chipset Family (w menedżerze urządzeń jest to wymienione 2 razy w zakładce Karty graficzne). Posiadam najnowsze sterowniki do wszystkiego , lecz nie wiem czy może być to błąd w instalacji systemu , gdyż wyskakiwały mi błędy , że nie można zainstalować kilku plików. Kolejnym błędem o który chciałbym Was zapytać co o tym sądzicie polega na tym , że kiedy gram w grę (Metin2 który do tej pory jedyny mi poszedł), to gdy włączam GG to robi mi się czarny ekran w grze i trzeba ja wyłączać i włączać od nowa (jeśli już się wyłączyło GG). Proszę o pomoc bo naprawdę nie wiem co mam o tym myśleć. Jest to mój pierwszy post wiec jestem tu “zielony” i proszę o wyrozumiałość.

Masz zintegrowaną kartę graficzną, więc nie dziwię się, że gry nie chcą działać.

A mogę coś zrobić żeby poszła mi cod 5 ?

Musisz dokupić kartę graficzną. Podaj markę i moc zasilacza oraz ile chcesz przeznaczyć na kartę.

Nie wiem gdzie to jest napisane :smiley: więc jak byś był taki miły powiedziec gdzie tego szukac to bylbym wdzieczny

Musisz zdjąć boczny panel obudowy i najlepiej zrobić zdjęcie naklejki z zasilacza (duże “pudło” z którego wychodzi wiązka kabli, pewnie na górze obudowy).

Jak cos jestem caly czas na gg 43111866

Dodane 31.03.2013 (N) 18:58

trzeba wylaczyc kompa ?? jak sie zdejmuje ten panel boczny ?? bo ja mam na zatrzask

Dodane 31.03.2013 (N) 19:04

jest znaczek HP i pod nim Made in china 100-240V

SakNoel ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.